SolPaylaşım  
Ana Sayfa  |  Yönetim Paneli  |  Üyeler  |  Giriş  |  Kayıt
 
OTURUYORSAN KALK; AYAKTAYSAN YÜRÜ; YÜRÜYORSAN KOŞ!
Yurt ve dünya sorunlarına soldan bakan dostlar HOŞGELDİNİZ .Foruma etkin katılım yapabilmeniz için KAYIT olmalısınız.
Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 2 Sayfa:   Sayfa:   [1]   2   >   son» 
Solda birlik 'toplantısı' Ankara'da yapıldı           (gösterim sayısı: 6.741)
Yazan Konu içeriği
Üye Profili boşluk
solcu
[ kemal ]

Varsayılan Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 24.01.2014
İleti Sayısı: 1.709
Konum: Ankara
Durum: Forumda Değil
İletişim E-Posta Gönder
| Özel ileti Gönder


Konu Yazan: solcu
Konu Tarihi: 31.08.2014- 13:19


Solda birlik 'toplantısı' Ankara'da yapıldı


30 Ağustos 2014 tarihinde Ankara'da Türkiye solundan önemli isimlerin bir araya geldiği bir toplantı düzenlendi. Sosyalist solun önemli isimlerinin, aydınlar ve yazarların olduğu 50'ye yakın isim bir araya geldi.

Resim Ekleme


Farklı siyasal oluşumlardan ve geleneklerden insanlar gün boyu ülke ve solun gelecek yönelimlerine dair tartışmalar, konuşmalar yaptılar. Solun uzun zaman sonra bu kadar büyük çapta, farklı gelenek ve yapılarından insanlarla, geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirmiş olması önemli görüldü. Katılımcılar arasında Korkut Boratav, Kaya Güvenç, Oğuzhan Müftüoğlu, Aydemir Güler, Melih Pekdemir, Aydın Çubukçu, Metin Çulhaoğlu, Oya Ersoy, Serpil Güvenç, Alper Taş, Masis Kürkçügil, Merdan Yanardağ, Bilge Seçkin Çetinkaya, Haluk Yurtsever gibi isimler yer aldı.

Toplantıya katılmak isteyen ancak katılamayıp mazeret bildiren isimlerden bazıları ise Sungur Savran, Fikret Başkaya, Gün Zileli oldu.

CHP'den 3 milletvekili   İlhan Cihaner, Hüseyin Aygün ve Gökhan Günaydın da toplantıya katılan isimler arasında yer aldılar.

Toplantıda en önemli tespit Türkiye'de rejime dair oldu: “Türkiye’de İslami karakterli faşizan bir rejim kurulmaktadır, 28 Ağustos bu kuruluş açısından bir milattır.” Solun önde gelen isimleri, yeni sermaye rejimi ve rejimin kuruluş sürecinde -yıkım, savaş ve yoksulluk- konularına dair fikirlerini belirtirken, Türkiye solunun bu kuruluş karşısında ne yapacağı tartışmaların odağını oluşturdu.

Katılımcılar, yoldaşça, dostça, samimiyetle “ne yapmalı?” sorusunu tartıştılar. Bu soruya yanıt aradılar.

Toplantıda fikir birliğine varılan en temel nokta ise Türkiye solunun yeniden özellikle Haziran sonrası ortak bir akıl, bir ortak irade oluşturmaya ihtiyacının tesbiti oldu. Bu akıl ve iradenin oluşması için herkesin gelecek yönelimli düşünmesi, adımlar atması ve taşın altına elini koyması   gerekliliği vurgulandı.

Bu toplantı   bu akıl ve irade için bugün ilk adım sayıldıı, Türkiye solunun en geniş toplamı çok uzun zaman sonra ilk kez birlikte iş yapabilmek için bir irade beyanında bulundu. “Bu daha başlangıç” denildi.

Solun farklılıklarını ülkenin geleceği ve tarihsel bir yıkım ve inşa döneminden geçidiği bu süreçte birlikte etkinlik, eylem, dayanışma üretmesinin zorunluluğu ortaya çıktı.
Türkiye'de muhalefet olanaklarını ve dinamiklerini birlikte büyütmek, ortak akıl ve irade ile yeni sermaye rejimine ve karşı halkın özgücüne dayalı bir değişim yaratmak için bu toplantının başlangıç olması ve bu başlangıcın geleceği inşada sıçrama yaratması için birlik ve mücadele vurgusu toplantının genel özünü oluşturdu.

Mahmut Yılmaz/insanhaber.comCvp:
Yazan Cevap içeriği
Üye Profili boşluk
solcu
[ kemal ]

Varsayılan Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 24.01.2014
İleti Sayısı: 1.709
Konum: Ankara
Durum: Forumda Değil
İletişim E-Posta Gönder
| Özel ileti Gönder


Cevap Yazan: solcu
Cevap Tarihi: 31.08.2014- 13:25


Bu toplantılarda konuşulanların tamamını öğrenebilmemizi sağlayacak haber sitelerine ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Buradaki haber bile tanınmış haber sitelerinde kendisine yer bulamamışken solda birlik gibi geniş tabanlı bir birliği nasıl oluşturabiliriz? Ben bu toplantılarda neler konuşulduğunu hangi fikirlerin öne çıktığını ve ne yapılması konusunda kimlerin ne gibi öneriler getirdiğini bilmek isterdim.Çünkü bu tür toplantıları Türkiye solu açısından önemli görüyorum.Cvp:
Yazan Cevap içeriği
Üye Profili boşluk
dayanışma
[ ]
Üye Silindi
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi:
İleti Sayısı: 0
Konum: Gizli
Durum: üye silinmiş
İletişim E-Posta Gönder
| Özel ileti Gönder


Cevap Yazan: dayanışma
Cevap Tarihi: 31.08.2014- 14:47


Bu konuda tek bir soru sorarak görüşümü açıklamak istiyorum. Böyle bir toplantı sonucunda nasıl bir karar çıkmalı? Solda birlik konusunda anlaşılması gereken şey nedir? İki soru oldu ama birbirlerine bağlı tek bir soru gibi alınabilir?Cvp:
Yazan Cevap içeriği
Üye Profili boşluk
abbas
[ emeğin gücü ]

Varsayılan Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 21.12.2013
İleti Sayısı: 830
Konum: Ankara
Durum: Forumda Değil
İletişim E-Posta Gönder
| Özel ileti Gönder


Cevap Yazan: abbas
Cevap Tarihi: 31.08.2014- 16:33


“Türkiye’de İslami karakterli faşizan bir rejim kurulmaktadır, 28 Ağustos bu kuruluş açısından bir milattır.”

Böyle bir tespitte bulunduktan sonra ilk önce AKP böyle bir rejimi sadece kendi gücüyle mi kurmayı başarmaktadır diye sormak gerekmiyor mu? Bu sorunun cevabı, AKP'nin İslami soslu faşizmine karşı mücadele etmedeki bileşenlerini ortaya koyacağı gibi, AKP ile birlikte hangi siyasetlere karşı çıkılması gerektiğini de gösterecektir. Türkiye sosyalistleri bence bu soruyu sormuyorlar. Bu sorunun cevabıyla yüzleşmekten çekindikleri için sormuyorlar. Bana göre bu sorunun cevabı önce liberaller, sonra bölücü kürt hareketidir. Bu iki siyaset de AKP'yi desteklemekte ve AKP'nin güçlenmesine destek vermekteler. Bu destekler olmasa AKP böyle bir cesareti kendinde bulamazdı. Türkiye sosyalistleri liberallere karşı gösterdikleri tavrı kürt hareketine karşı göstermiyorlar. Göstermedikleri için bu toplantılarda soyut çözüm başlıklarından öteye geçemiyor ve her toplantı da sonuçsuz kalıyor.Cvp:
Yazan Cevap içeriği
Üye Profili boşluk
solcu
[ kemal ]

Varsayılan Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 24.01.2014
İleti Sayısı: 1.709
Konum: Ankara
Durum: Forumda Değil
İletişim E-Posta Gönder
| Özel ileti Gönder


Cevap Yazan: solcu
Cevap Tarihi: 31.08.2014- 17:19


Alıntı Çizelgesi: abbas yazmış

“Türkiye’de İslami karakterli faşizan bir rejim kurulmaktadır, 28 Ağustos bu kuruluş açısından bir milattır.”

Böyle bir tespitte bulunduktan sonra ilk önce AKP böyle bir rejimi sadece kendi gücüyle mi kurmayı başarmaktadır diye sormak gerekmiyor mu? Bu sorunun cevabı, AKP'nin İslami soslu faşizmine karşı mücadele etmedeki bileşenlerini ortaya koyacağı gibi, AKP ile birlikte hangi siyasetlere karşı çıkılması gerektiğini de gösterecektir. Türkiye sosyalistleri bence bu soruyu sormuyorlar. Bu sorunun cevabıyla yüzleşmekten çekindikleri için sormuyorlar. Bana göre bu sorunun cevabı önce liberaller, sonra bölücü kürt hareketidir. Bu iki siyaset de AKP'yi desteklemekte ve AKP'nin güçlenmesine destek vermekteler. Bu destekler olmasa AKP böyle bir cesareti kendinde bulamazdı. Türkiye sosyalistleri liberallere karşı gösterdikleri tavrı kürt hareketine karşı göstermiyorlar. Göstermedikleri için bu toplantılarda soyut çözüm başlıklarından öteye geçemiyor ve her toplantı da sonuçsuz kalıyor.
Kürt hareketinin AKP'yi desteklediğini hangi verilere bakarak ileri sürüyorsun, bunu da söylemeliydin. Solda birlik konusunda neler yapılması gerektiği sorusuna kürt hareketini karşısına almalıdır gibi bir cevap hiç gerçekçi değil.Cvp:
Yazan Cevap içeriği
Üye Profili boşluk
umut
[ umut yarın ]
Yasaklı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 12.09.2013
İleti Sayısı: 3.105
Konum: Gizli
Durum: üye uzaklaştırılmış
İletişim E-Posta Gönder
| Özel ileti Gönder


Cevap Yazan: umut
Cevap Tarihi: 31.08.2014- 19:49


Oda tv.haberi solda birleşme umudu olarak vermiş.

Böylesi buluşma gerçekleşmedi

Resim Ekleme


Solda ortak mücadele imkanlarının değerlendirilmesi amacıyla çok geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirildi. Aydın, yazar, akademisyen ve siyasetçilerin katıldığı toplantı ODTÜ Vişnelik'te yapıldı. Türkiye'nin giderek dincileştirildiği ve AKP rejiminin otoriterliğine karşı ortak mücadele zeminin arandığı toplantıda, dünya ve bölgedeki durumda değerlendirildi.

AKP iktidarı ve "yeni rejim"e karşı birlikte mücadele etme olanaklarını araştırmak üzere; aşağıda isimleri yer alan kişiler, 30 Ağustos 2014 tarihinde Ankara ODTÜ Vişnelik tesislerinde bir araya geldi.

Siyasi duruma ilişkin görüşlerini paylaşan katılımcılar, oluşturulan zeminin önemi ve gerekliliğinin altını çizdi.

Toplantı sonrası, "Türkiye sağa kaydıkça bir karabasana dönüşen gelişmeler hakkında düşüncelerimizi paylaşmak, üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek, olanaklarımızı birleştirmek ve fikir birliği sağladığımız zeminlerde; aklımızı, gücümüzü ve enerjimizi bir araya getirmek için toplantıların sürdürülmesi konusunda eğilim birliği sağlandı" denildi.

Bu amaçla; sol-sosyalist güçlerin ve toplumsal muhalefet dinamiklerinin birlikte mücadele olanaklarının ele alınacağı toplantıların sürdürülmesi için bir Koordinasyon Kurulu oluşturuldu. İkinci toplantının bir ay içinde gerçekleştirilmesi kararlaştırıldı.

İŞTE KATILAN İSİMLER

Abdurrahman Atalay

Alper Taş

Aysun Gezen

Aydemir Güler

Aydın Çubukcu

Barış İnce

Beyazıt İlhan

Bilge Seçkin Çetinkaya

Burhan Sönmez

Burak Yücel

Bülent Forta

Can Atalay

Cemal Polat

Deniz Yıldırım

Doğan Tılıç

Doğan Çetinkaya

Emin Koramaz

Emirhan Oğuz

Eriş Bilaloğlu

Erkan Baş

Evren Haspolat

Fatih Yaşlı

Gökhan Günaydın

Haluk Yurtsever

Hakan Gülseven

Hakan Öztürk

Hayri Kozanoğlu

Hüseyin Aygün

İbrahim Aydın

İbrahim Varlı

İsmail Hakkı Tombul

İlhan Cihaner

Kaya Güvenç

Korkut Boratav

Masis Kürçügil

Melih Pekdemir

Mehmet Yetiş

Merdan Yanardağ

Metin Çulhaoğlu

Metin Ebetürk

Necmi Erdoğan

Oğuzhan Müftüoğlu

Osman Öztürk

Oya Ersoy

Önder İşleyen

Özgür Şen

Özgür Karaduman

Serpil Güvenç

Selçuk Candansayar

Sibel Uzun

Tarık Şengül

Turan Eser

Turgut Öker

Zafer Aydın

MESAJ GÖNDERENLER

Toplantıya Sungur Savran, Fikret Başkaya, Gün Zileli ve Gamze Yücesan Özdemir mesaj gönderdi. Aziz Konukman, Barış Atay, Can Dündar, Canan Kaftancıoğlu, Çetin Uygur, Evren Hoşgör, Güven Gürkan Öztan, İsmail Saymaz, Taner Timur, Tülin Öngen ise mazeretleri nedeniyle toplantıya katılamadı.

Odatv.comCvp:
Yazan Cevap içeriği
Üye Profili boşluk
abbas
[ emeğin gücü ]

Varsayılan Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 21.12.2013
İleti Sayısı: 830
Konum: Ankara
Durum: Forumda Değil
İletişim E-Posta Gönder
| Özel ileti Gönder


Cevap Yazan: abbas
Cevap Tarihi: 31.08.2014- 22:33


Alıntı Çizelgesi: solcu yazmış

Alıntı Çizelgesi: abbas yazmış

“Türkiye’de İslami karakterli faşizan bir rejim kurulmaktadır, 28 Ağustos bu kuruluş açısından bir milattır.”

Böyle bir tespitte bulunduktan sonra ilk önce AKP böyle bir rejimi sadece kendi gücüyle mi kurmayı başarmaktadır diye sormak gerekmiyor mu? Bu sorunun cevabı, AKP'nin İslami soslu faşizmine karşı mücadele etmedeki bileşenlerini ortaya koyacağı gibi, AKP ile birlikte hangi siyasetlere karşı çıkılması gerektiğini de gösterecektir. Türkiye sosyalistleri bence bu soruyu sormuyorlar. Bu sorunun cevabıyla yüzleşmekten çekindikleri için sormuyorlar. Bana göre bu sorunun cevabı önce liberaller, sonra bölücü kürt hareketidir. Bu iki siyaset de AKP'yi desteklemekte ve AKP'nin güçlenmesine destek vermekteler. Bu destekler olmasa AKP böyle bir cesareti kendinde bulamazdı. Türkiye sosyalistleri liberallere karşı gösterdikleri tavrı kürt hareketine karşı göstermiyorlar. Göstermedikleri için bu toplantılarda soyut çözüm başlıklarından öteye geçemiyor ve her toplantı da sonuçsuz kalıyor.
Kürt hareketinin AKP'yi desteklediğini hangi verilere bakarak ileri sürüyorsun, bunu da söylemeliydin. Solda birlik konusunda neler yapılması gerektiği sorusuna kürt hareketini karşısına almalıdır gibi bir cevap hiç gerçekçi değil.Kürt hareketinin AKP'yi destekleyip desteklemediğinin anlaşılması için veri mi gerekiyor? Her seçim döneminde AKP'yi zora düşürmemek için geçici ateşkes neden yapıyor dersiniz? Kürt sorununu çözse çözse AKP ve Erdoğan çözer diyen kimler? Gezi olaylarına soğuk bakan ve bu olayları AKP'yi düşürmek isteyen ulusalcılar yaptı diyen kimler? AKP'nin düşürülmesine izin vermeyiz diyen, AKP'yle sürecin iyi gittiğini, İmralı'dan seslendirenler kim? Daha hangi veriye ihtiyacın var? Demirtal ayağa kalkarak boşuna mı alkışladı Erdoğan'ı, nezaketinden mi yaptı bu hareketi?

Kürt hareketi AKP'nin iktidarda kalmasından memnun. Onlara göre AKP giderse CHP ve MHP gelir, bu da onların işine gelmez. Böyle düşünüyorlar ve bu yüzden AKP'yi destekliyorlar. İktidarda AKp olmasına ve ülkeye dinci bir faşizmi dayatmasına rağmen AKP yerine CHP'yi ve ulusalcıları eleştirmesinin sizce başka nedeni var mı?Cvp:
Yazan Cevap içeriği
Üye Profili boşluk
solcu
[ kemal ]

Varsayılan Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 24.01.2014
İleti Sayısı: 1.709
Konum: Ankara
Durum: Forumda Değil
İletişim E-Posta Gönder
| Özel ileti Gönder


Cevap Yazan: solcu
Cevap Tarihi: 01.09.2014- 00:37


Alıntı Çizelgesi: abbas yazmış

Alıntı Çizelgesi: solcu yazmış

Alıntı Çizelgesi: abbas yazmış

“Türkiye’de İslami karakterli faşizan bir rejim kurulmaktadır, 28 Ağustos bu kuruluş açısından bir milattır.”

Böyle bir tespitte bulunduktan sonra ilk önce AKP böyle bir rejimi sadece kendi gücüyle mi kurmayı başarmaktadır diye sormak gerekmiyor mu? Bu sorunun cevabı, AKP'nin İslami soslu faşizmine karşı mücadele etmedeki bileşenlerini ortaya koyacağı gibi, AKP ile birlikte hangi siyasetlere karşı çıkılması gerektiğini de gösterecektir. Türkiye sosyalistleri bence bu soruyu sormuyorlar. Bu sorunun cevabıyla yüzleşmekten çekindikleri için sormuyorlar. Bana göre bu sorunun cevabı önce liberaller, sonra bölücü kürt hareketidir. Bu iki siyaset de AKP'yi desteklemekte ve AKP'nin güçlenmesine destek vermekteler. Bu destekler olmasa AKP böyle bir cesareti kendinde bulamazdı. Türkiye sosyalistleri liberallere karşı gösterdikleri tavrı kürt hareketine karşı göstermiyorlar. Göstermedikleri için bu toplantılarda soyut çözüm başlıklarından öteye geçemiyor ve her toplantı da sonuçsuz kalıyor.
Kürt hareketinin AKP'yi desteklediğini hangi verilere bakarak ileri sürüyorsun, bunu da söylemeliydin. Solda birlik konusunda neler yapılması gerektiği sorusuna kürt hareketini karşısına almalıdır gibi bir cevap hiç gerçekçi değil.Kürt hareketinin AKP'yi destekleyip desteklemediğinin anlaşılması için veri mi gerekiyor? Her seçim döneminde AKP'yi zora düşürmemek için geçici ateşkes neden yapıyor dersiniz? Kürt sorununu çözse çözse AKP ve Erdoğan çözer diyen kimler? Gezi olaylarına soğuk bakan ve bu olayları AKP'yi düşürmek isteyen ulusalcılar yaptı diyen kimler? AKP'nin düşürülmesine izin vermeyiz diyen, AKP'yle sürecin iyi gittiğini, İmralı'dan seslendirenler kim? Daha hangi veriye ihtiyacın var? Demirtal ayağa kalkarak boşuna mı alkışladı Erdoğan'ı, nezaketinden mi yaptı bu hareketi?

Kürt hareketi AKP'nin iktidarda kalmasından memnun. Onlara göre AKP giderse CHP ve MHP gelir, bu da onların işine gelmez. Böyle düşünüyorlar ve bu yüzden AKP'yi destekliyorlar. İktidarda AKp olmasına ve ülkeye dinci bir faşizmi dayatmasına rağmen AKP yerine CHP'yi ve ulusalcıları eleştirmesinin sizce başka nedeni var mı?
Kürt hareketi pragmatik davranıyor. Sol güçlü olmadığı için kürt hareketi sağa kayıyor ve sorununu AKP ile çözmeye çalışıyor. Türkiye solunun kürt hareketi ile bağlarını koparması, söylediğiniz gibi kürt hareketini karşısına alması bu etkiyi daha da arttırır. Solun yapması gereken kürt hareketine yedeklenmeden ve onu yok saymadan bağımsız bir sol siyaset izlemesi ve hareketi sola çekmeye çalışmasıdır.Cvp:
Yazan Cevap içeriği
Üye Profili boşluk
umut
[ umut yarın ]
Yasaklı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Kayıt Tarihi: 12.09.2013
İleti Sayısı: 3.105
Konum: Gizli
Durum: üye uzaklaştırılmış
İletişim E-Posta Gönder
| Özel ileti Gönder


Cevap Yazan: umut
Cevap Tarihi: 01.09.2014- 10:03


Bu toplantı sol'da Sol'da ''Sol, Ankara'da gelecek mücadele dönemini tartıştı'' başlığıyla yer bulmuş. Yazıda Özgür Şen'in konu ile ilgili bir değerlendirmesi de var.


Sol, Ankara'da gelecek mücadele dönemini tartıştı

''30 Ağustos'ta Ankara ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik tesislerinde Korkut Boratav, Kaya Güvenç, Aydın Çubukçu, Aydemir Güler, Metin Çulhaoğlu gibi isimlerin bir araya geldiği bir toplantı ile Türkiye'de solun önümüzdeki dönem atacağı adımlar değerlendirildi.

30 Ağustos 2014 tarihinde Ankara ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik tesislerinde Türkiye solunun pek çok isminin bir araya geldiği bir toplantı düzenlendi.
Aralarında, Korkut Boratav, Kaya Güvenç, Serpil Güvenç, Eriş Bilaloğlu, İsmail Hakkı Tombul, Oğuzhan Müftüoğlu, Merdan Yanardağ, Aydemir Güler, Melih Pekdemir, Aydın Çubukçu, Oya Ersoy, Alper Taş, Metin Çulhaoğlu, Erkan Baş, Haluk Yurtsever, Masis Kürkçügil, Sibel Uzun, Bilge Seçkin Çetinkaya, Önder İşleyen, Hakan Gülseven gibi isimlerin olduğu ellinin üzerinde aydın, siyasetçi ve yazar gün boyu Türkiye'nin içinde bulunduğu koşulları ve genel olarak solun bu gelişmeler karşısında nasıl bir pozisyon alması gerektiğini tartıştılar.

CHP milletvekilleri Gökhan Günaydın, Hüseyin Aygün ve İlhan Cihaner de Haziran Direnişi sonrasında oluşan tablonun da masaya yatırıldığı toplantının katılımcıları arasındaydı.

Türkiye'de sermaye düzenine ve AKP iktidarına karşı birlikte mücadele etmenin yollarının da ele alındığı toplantı, bir kez daha toplanmak ve ikinci toplantı için hazırlıkları yürütmek üzere bir kurul oluşturmak kararıyla sona erdi.

Katılımcılardan Özgür Şen, toplantı için şu değerlendirmeyi yaptı:
“Solun farklı geleneklerinden gelen insanlar olarak gün boyu Türkiye'yi ve solun geleceğini konuştuk. Türkiye'deki karanlık tablonun değişmesi için solun sesinin daha gür çıkması, bu nedenle bazı mücadele başlıklarında birlikte hareket etmenin yolunu aramak gerektiğinde uzlaşıyoruz. Tartışırken gördük ki, bu arayışa dair ortaklıklar da mevcut, farklılıklar da... Bir araya gelip tartışmayı, birbirimizden öğrenmeyi, karşılıklı olarak deneyimlerimizden faydalanmayı önemsiyoruz. Bu nedenle bir sonraki toplantıda tartışmaya kaldığımız yerden devam etmeyi umuyoruz.”Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 2 Sayfa:   Sayfa:   [1]   2   >   son» Forum Ana Sayfası

 


 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.
Konuyu Sosyal Ortamda Paylas
Benzer konular
Başlık Yazan Cevap Gösterim Son ileti
Konu Klasör Solda birlik... umut 10 5119 25.09.2014- 18:23
Konu Klasör Solda birlik mi? toplumcu 2 3336 24.02.2014- 15:22
Konu Klasör Solda birlik isteyenlere- Erkin Özalp denizcan 3 2597 02.09.2014- 23:16
Konu Klasör Sol Cephe’den Solda Birlik Çalışmalarına Destek umut 3 3049 22.09.2014- 15:05
Konu Klasör Bu yapılan aymazlıktır... MasteR06 1 62 13.02.2019- 15:32
Etiketler   Solda,   birlik,   toplantısı,   Ankarada,   yapıldı
SOL PAYLAŞIM
Yasal Uyarı
Sitemiz Bir Paylasim Forum sitesidir Bu nedenle yazı, resim ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenebilmektedir. Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir. Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazı ve materyalleri 48 Saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.
Bildirimlerinizi info@solpaylasim.com adresine yollayabilirsiniz.
Forum Mobil RSS