Menü Üye Giriş

Şifre Sıfırla · Kayıt Ol

 SOL PAYLAŞIM  »
 Duyurular
09.02.2019- 18:37

Sayın melnur. Bu konu onay sistemini denemek için açılmıştır.

Yöneticiler hariç herkes konu açarken onay sistemine takılır. Açılan konuları onaylama yetkisi sadece site kurucusu olarak sizdedir. Başka bir yöneticinin mesaj onaylama yetkisi yoktur.Konulara cevap yazmada ise herhangi bir sınırlama yoktur. Tüm üyeler konulara cevap yazabilir konulara yazılan cevaplar kurucu onayına sunulmaz.

Ben ufak bir düzenleme yaparak yöneticilerinde açtığı konuların onaya sunulduğunu düşünmemesi için uyarı mesajını değiştirdim. Yöneticilerin açtığı konuyu görebilmesi içinde uyarı mesajının altına link ekledim.Y
öneticiler açtıkları konuyu hemen görüntüleyebilecek   fakat üyeler konuları onaylanana kadar konu veritabanında bulunamadı uyarısı alacaklar.

Okuduktan sonra bu konuyu silebilirsiniz.


Yaptığım düzenlemeye ait resmi buraya ekliyorum.

Resim Ekleme

melnur  |  Cvp:
Cevap: 1
10.02.2019- 06:54

Güncellemeden önce üye olanlar için de geçerli mi bu durum. Yani onların da mı konu açma yetkisi olmayacak?
İkincisi, yazarların onaysız konu açma yetkisi ille de yönetici olmasını mı gerektirecek? Doğrudan ve onaysız bir şekilde forumda konu açma yetkisinin de olması gerek.

MasteR06  |  Cvp:
Cevap: 2
10.02.2019- 09:30

Önce sonra diye bir ayrım yok. Yönetici olmayan herkes için geçerli bir durum. Dediğiniz şekilde mümkün olsa o şekilde yapardım.
Önce ve ya sonra ne fark eder altı üstü açacağı konu onay bekleyecek.   Girip onaylayacaksınız. Ya da sistemi komple kaldıracaksınız. Olmayan bir özelliği var edemiyorum maalesef. Foruma kimse yazamıyor manasına gelmiyor mesajın onaya sunulması. Bence siz kafanızı çok takıyorsunuz eski üye yeni üye yazar diyerek. Üye üyedir konu konudur onay beklemesi birşey değiştirmez. Son kez izah edeyim artık bu onay konusu tartışması bitsin.
Yöneticiler hariç tüm üyeler eski yeni fark etmeksizin açtığı konular kurucu yetkisinin onayına sunulur. Önceden açılmış bir konuya yorum yapmada herhangi bir engel yoktur.
Forum güncelleme öncesi halinden çok çok ileri seviyede şuan işten anlamayanların yaptıkları saçma sapan ayarlar yüzünden yeterince kafanız karışmış.   Bence artık bunları kafanıza takmayın

Tam Sürüme Geç »
 phpKF Mobil Android Uygulaması Kullanın [X]