Menü Üye Giriş

Şifre Sıfırla · Kayıt Ol

 SOL PAYLAŞIM  »
 Güncel Tartışma Konuları

İddia: 'Kılıçdaroğlu'na suikast yapacak bir grubun Türkiye'ye girdiği belirtiliyor'

Gazeteci Merdan Yanardağ, 'Kemal Kılıçdaroğlu'na suikast yapacak bir grubun Gürcistan'dan Türkiye'ye girdiği belirtiliyor' paylaşımında bulundu.

Resim Ekleme
Gazeteci Merdan Yanardağ, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal kılıçdaroğlu'na yönelik suikast hazırlığında olan bir grubun Gürcistan'dan Türkiye'ye girdiğini öne sürdü.

Söz konusu bilgiyi edindiği kaynağına güvendiğini belirten Yanardağ, sosyal medya üzerinden şu paylaşımda bulundu:

"Türkiye'nin siyasal ve toplumsal yaşamını derinden etkileyecek önemli bir olayı, -geç bir saatte de olsa- kamuoyu ile paylaşmak gerektiğini düşünüyorum. Çünkü kaynağıma güvendim... Kemal Kılıçdaroğlu'na suikast yapacak bir grubun Gürcistan'dan Türkiye'ye girdiği belirtiliyor."

https://haber.sol.org.tr/haber/iddia-kilicdarogluna-suikast-yapacak-bir-grubun-turkiyeye-girdigi-belirtiliyor-374180

melnur  |  Cvp:
Cevap: 1
13.05.2023- 03:45

Ülkeyi ne hale getirdiler! Kılıçdaroğlu'na sukast iddiaları var, Samsun'da miting yapılıyor, eller tetikte, Kılıçdaroğlu da çelik yelekle sahneye çıkıyor. Şimdi de Ankara'da miting var ve Kılıçdaroğlu yine çelik yelekle konuşmasını yapacak! Bu gidiş, gidiş değil. Bu gidiş mutlaka durdurulmalı. Son bir güne giriyoruz. Ertesinde sandık başı yapacağız. Geçmişi ve partisi ne olursa olsun, kendilerini farklı gösterip seçimlerde oy kullanılmamasını salık verenleri ciddiye almayın.

Bir oy Kılıçdaroğlu'na cehennemin kapılarını kapamak için...
Bir oy da TİP'e, sosyalizme eşik atlatabilmek için...

Haydi!
Gerçekten başarabiliriz.

(face'teki kısa yorumum.)

Tam Sürüme Geç »
 phpKF Mobil Android Uygulaması Kullanın [X]